stacja kontroli pojazdów
+48 77 433 89 33
salachna.auto@gmail.com
pn.-pt.: 08:00-18:00
sobota: 08:00-13:00
Przypomnienie
o przeglądzie
Wysyłając formularz przypomnimy Ci o przeglądzie sms'em
czytaj więcej
Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sobota: 08:00 - 13:00

Nasza nowo otwarta Stacja Kontroli Pojazdów Salachna Auto w Nysie gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie technicznym i merytorycznym. Urządzenia diagnostyczne renomowanej firmy Maha gwarantują szybką i bezproblemową obsługę oraz rzetelny wynik badań. Czytelny i zrozumiały wydruk wyników badań ułatwi Państwu zapoznanie się z faktycznym stanem pojazdu. Urządzenia w naszej firmie obsługują pojazdy z napędem na 4 koła - 4X4.

Pragnąc zapewnić naszym Klientom fachową i kompetentną obsługę, nasi diagności przechodzą systematycznie szkolenia z zakresu obowiązujących przepisów oraz budowy pojazdów. Ich wieloletnie doświadczenie sprawi, że będziecie Państwo szybko i sprawnie obsłużeni.

Nasza stacja oferuje następujące przeglądy pojazdów:

Aprzeglądy motocykli i motorowerów,
Bprzeglądy samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t,
C - przeglądy pojazdów przystosowanych do zasilania gazem (LPG, CNG),
Dbadania pojazdów zarejestrowanych po raz pierwszy za granicą (pierwsze badanie techniczne),
E - przeglądy pojazdów skierowanych przez organ kontroli ruchu drogowego lub starostę,
F - nadawanie i wybijanie numerów na nadwoziach (podwoziach - ramach), silnika pojazdów oraz wykonywanie tabliczek zastępczych)

W każdej chwili mają Państwo możliwość telefonicznego umówienia konkretnego terminu i godziny badania technicznego. Zawsze nasi Klienci mogą liczyć na radę i pomoc w wyjaśnieniu często zawiłych sytuacji prawnych, które mogą się zdarzyć podczas przeglądu lub rejestracji pojazdu.

Jako dodatkową usługę oferujemy Państwu pomoc w załatwieniu skomplikowanych formalności w sytuacjach niecodziennych, np.: związanych z koniecznością odzyskania dowodu rejestracyjnego zatrzymanego przez policję z różnych przyczyn (kolizja czy brak aktualnego badania technicznego). Często zdarza się, że nasi Klienci po prostu nie mają czasu lub nie orientują się jakie kroki trzeba podjąć w przypadku takich sytuacji. Jesteśmy gotowi w Państwa imieniu załatwić wszystkie niezbędne formalności dbając o Państwa czas i nie narażając na zbędny stres.